انتخاب رنگ

شرایط و ضوابط پرداخت اینترنتی شهریه:
1- شرکت گستران ابزار محصل با مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان زنجان اقدام به برگزاری کلاس های رباتیک و علوم نوین در سطح مدارس می نماید، بدین منظور شهریه هر ترم صرفا از طریق همین سایت و یک هفته قبل شروع ترم ها قابل پرداخت است، در صورت عدم پرداخت به موقع شرکت تعهدی در قبال برگزاری دوره ندارد و در صورت عدم پذیرش دانش آموز متاخر، عودت هزینه یک ماه پس از شروع کلاس ها انجام خواهد پذیرفت.
2- پرداخت اینترنتی شهریه توسط درگاه ایمن بانک ملت انجام می پذیرد.
3- پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی 16 رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است.
4- جهت سهولت در امر پرداخت اینترنتی شهریه، استفاده از کارتهای بانک ملت دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد. (پرداخت سایر کارت های عضو شتاب میسر می باشد.)
5- پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و دانش آموز باید در زمان تعیین شده برای جلسه معارفه به مرکز اعلامی از طرف شرکت مراجعه نماید .
6- دانش آموز می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند.(کد CVV2 یک عدد 3 یا 4 رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد )
7- دانش آموز توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت الکترونیکی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ 100,000 ریال (ده هزار تومان) بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند . در غیر اینصورت پرداخت اینترنتی شهریه با موفقیت صورت نخواهد گرفت .
8- دانش آموز توجه داشته باشند که کارت های قدیمی بانک سپه مجاز نمی باشد. (زیرا شماره کارت می بایست 16 رقمی باشد در حالیکه کارتهای قدیمی بانک سپه 13 رقمی می باشد )